Szpot
Koniec wakacji na sportowo PDF Drukuj Email

73.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”

Czasami, a tak jest w tym roku, zdarza się, że pierwsza sobota wakacji letnich przypadła w dniu rozegrania 71. biegu z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”, a ostatnia sobota tychże wakacji zbiega się z 73. biegiem z tego cyklu. Oznacza to, że 30 sierpnia 2014 roku nad poznańską Maltą spotkają się uczestnicy ósmego w tym roku, a 73.         w ogóle otwartego biegu. W ten oto sposób na sportowo rozpoczęliśmy tegoroczne wakacje i na sportowo je zakończymy.

Więcej…
 
Weekendowy konkurs rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

W weekend 2-3 sierpnia 2014 roku goście restauracji Mc Donald’s          w Swarzędzu mogli wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez Miasteczko Samochodowe Szpot. Wystarczyło wypełnić kupon                 i odpowiedzieć prawidłowo na pytanie o liczbę salonów marki Opel,          do których zaprasza firma Szpot. Zdecydowanej większości uczestników pytanie to nie sprawiło najmniejszych trudności, bowiem chodziło o dwa salony – w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej  191 oraz w Poznaniu przy ulicy Kaliskiej 2.

Więcej…
 
Kameralnie, ale z mnóstwem nagród PDF Drukuj Email

72.bieg z cyklu  „Biegaj z Opel Szpot”

Nigdy nie podejmę się dyskusji z tezą mówiącą o tym, iż nie da się na całym świecie kupić jednej rzeczy – kwestii. Jest nią tradycja. Jak na dłoni widać było jakie ma one znaczenie oraz siłę w sobotę 19 lipca 2014 roku, kiedy to inaczej niż przez 70 miesięcy, a po raz drugi w ponad 7-letniej już historii otwartych biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” nastąpiła zmiana terminu ich rozgrywania. Z uwagi na poznański triathlon, który odbędzie się właśnie w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 26 lipca 2014 roku nad Maltą, zmuszeni byliśmy przełożyć o tydzień naszą imprezę. Efekt ? Kameralna grupa biegaczy licząca 50 osób przy średniej tegorocznej  wynoszącej 500 uczestników.  Nic to jednak nie zmieniło od strony przygotowań i realizacji imprezy. Była profesjonalna rozgrzewka poprowadzona przez Karolinę – instruktorkę fitness z Centrum Fitness „ATRIUM” w Swarzędzu, wspólny start, woda mineralna i przesmaczne jabłka na mecie.  Do grona partnerów 8. edycji biegów dołączył Merlin. pl – największy sklep internetowy w Polsce.

Więcej…
 
Uwaga ! Zmiana terminu 72. biegu PDF Drukuj Email

72.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”
Po raz drugi w ponad 7-letniej już historii otwartych biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” następuje zmiana terminu ich rozgrywania. Z uwagi na poznański triathlon, który odbędzie się właśnie w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 26 lipca 2014 roku nad Maltą, zmuszeni jesteśmy przełożyć o tydzień naszą imprezę. Wyjątkowo zatem 72.bieg odbędzie się w sobotę 19 lipca !!!. Biuro, start i meta zlokalizowane zostaną na mecie Toru Regatowego Malta, czyli przy hangarach. Pozostałe szczegóły pozostają bez zmian. Biuro będzie czynne od godziny 9.30 do 10.50, start poprzedzony rozgrzewką nastąpi o godzinie 11-tej, trasa do pokonania, to tradycyjnie jedno okrążenie Malty, a zatem 5 300 metrów. Bez zmian pozostaje także regulaminowy czas wynoszący 50 minut.

Więcej…
 
Emocje, edukacja i dużo radości PDF Drukuj Email

XXII Rodzinny Rajd Miasteczka Samochodowego Szpot

Ponad 50 załóg na starcie, licząca 55 kilometrów trasa, aż 22 zadania do wykonania, emocje, którymi można obdzielić największe imprezy sportowo – rekreacyjne, tak w skrócie wyglądał rozegrany w niedzielę, 29 czerwca 2014 roku XXII Rodzinny Rajd Samochodowy Miasteczka Samochodowego Szpot.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 39