Szpot
Najważniejszy weekend w roku PDF Drukuj Email

Święta, Sylwester, wakacje, urodziny czy dowolny jubileusz tylko wówczas są naprawdę udane, kiedy bezpiecznie dotrzemy z domu do celu i bezpiecznie do domu powrócimy. Bezpieczeństwo - miedzy innymi na drogach - jest bowiem najważniejsze. Wkrótce, a dokładnie w sobotę 13 września przypada Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Jak ważna jest pomoc w pierwszych kilku czy kilkunastu minutach po wypadku, wiemy teoretycznie wszyscy. Teoretycznie. A w praktyce ?

Więcej…
 
To nic, że jeszcze były wakacje… PDF Drukuj Email

73.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”

… chciałoby się powiedzieć widząc 200 osób na starcie 73. otwartego biegu z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” który odbył się w ostatnią sobotę tegorocznych wakacji, czyli 30 sierpnia. Gdzie ? Oczywiście nad poznańską Maltą . W ten oto sposób na sportowo rozpoczęliśmy tegoroczne wakacje i na sportowo je zakończyliśmy.

Więcej…
 
Koniec wakacji na sportowo PDF Drukuj Email

73.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”

Czasami, a tak jest w tym roku, zdarza się, że pierwsza sobota wakacji letnich przypadła w dniu rozegrania 71. biegu z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”, a ostatnia sobota tychże wakacji zbiega się z 73. biegiem z tego cyklu. Oznacza to, że 30 sierpnia 2014 roku nad poznańską Maltą spotkają się uczestnicy ósmego w tym roku, a 73.         w ogóle otwartego biegu. W ten oto sposób na sportowo rozpoczęliśmy tegoroczne wakacje i na sportowo je zakończymy.

Więcej…
 
Weekendowy konkurs rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

W weekend 2-3 sierpnia 2014 roku goście restauracji Mc Donald’s          w Swarzędzu mogli wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez Miasteczko Samochodowe Szpot. Wystarczyło wypełnić kupon                 i odpowiedzieć prawidłowo na pytanie o liczbę salonów marki Opel,          do których zaprasza firma Szpot. Zdecydowanej większości uczestników pytanie to nie sprawiło najmniejszych trudności, bowiem chodziło o dwa salony – w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej  191 oraz w Poznaniu przy ulicy Kaliskiej 2.

Więcej…
 
Kameralnie, ale z mnóstwem nagród PDF Drukuj Email

72.bieg z cyklu  „Biegaj z Opel Szpot”

Nigdy nie podejmę się dyskusji z tezą mówiącą o tym, iż nie da się na całym świecie kupić jednej rzeczy – kwestii. Jest nią tradycja. Jak na dłoni widać było jakie ma one znaczenie oraz siłę w sobotę 19 lipca 2014 roku, kiedy to inaczej niż przez 70 miesięcy, a po raz drugi w ponad 7-letniej już historii otwartych biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” nastąpiła zmiana terminu ich rozgrywania. Z uwagi na poznański triathlon, który odbędzie się właśnie w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 26 lipca 2014 roku nad Maltą, zmuszeni byliśmy przełożyć o tydzień naszą imprezę. Efekt ? Kameralna grupa biegaczy licząca 50 osób przy średniej tegorocznej  wynoszącej 500 uczestników.  Nic to jednak nie zmieniło od strony przygotowań i realizacji imprezy. Była profesjonalna rozgrzewka poprowadzona przez Karolinę – instruktorkę fitness z Centrum Fitness „ATRIUM” w Swarzędzu, wspólny start, woda mineralna i przesmaczne jabłka na mecie.  Do grona partnerów 8. edycji biegów dołączył Merlin. pl – największy sklep internetowy w Polsce.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 40