Szpot
11-ta edycja biegów z cyklu :”Biegaj z Opel Szpot” nie odbędzie się PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Z przykrością musimy poinformować o trudnej dla nas decyzji, a mianowicie o odwołaniu zaplanowanej na 28 stycznia 2017 roku inauguracji 11-tej edycji biegów z „Biegaj z Opel Szpot”. Nie udało nam się osiągnąć do połowy stycznia porozumienia z gestorem terenów nad Maltą – Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji, a postawione przed nami nowe warunki finansowe są nie do zaakceptowania.

Więcej…
 
Nagroda pojechała do Śremu PDF Drukuj Email

W przeddzień Wigilii 2016 mieliśmy przyjemność wręczyć nagrodę w konkursie programu Motoporady oraz Kia Szpot. Przypomnijmy, pytanie konkursowe dotyczyło mocy w koniach mechanicznych silnika elektrycznego w hybrydowej
Kia Niro. Najszybciej na pytanie odpowiedział pan Łukasz Pawlicki ze Śremu i otrzymał nagrodę w postaci zestawu upominków ufundowanych przez Miasteczko Samochodowe Szpot. Okazało się, ze w Śremie za pośrednictwem INEA można
oglądać programy Ratajskiej Telewizji Kablowej i dzięki temu pan Łukasz mógł wziąć udział w konkursie. Przyznał, że ogląda Motoporady regularnie już od 9-go odcinka.

Więcej…
 
Konkurs Kia Szpot i Leroy Swarzędz - rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Natalia Zielińska laureatką nagrody głównej


Ponad 2 tygodnie listopada 2016 roku z okazji „Dni Bohatera Domu” trwał konkurs zorganizowany przez markę Kia firmy Szpot oraz Leroy Merlin Swarzędz. By wziąć w nim udział należało odwiedzić Leroy Merlin w Swarzędzu, dokonać zakupu za minimum 100 złotych oraz ułożyć hasło promujące model Kia Rio.

Więcej…
 
Gala X edycji „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Gimnazjum nr 22 w Poznaniu - zwycięzcą Rankingu szkół


Dziewięć biegów nad poznańską Maltą, ponad 4 100 zarejestrowanych uczestników, ponad 250 nagród, wręczonych dziesięć okolicznościowych medali, 69 szkól zarejestrowanych w Rankingu – oto w telegraficznym skrócie podsumowanie tegorocznej, jubileuszowej X-tej edycji otwartych biegów nad poznańską Maltą z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Natomiast w 92. rozegranych od stycznia 2007 roku biegach uczestniczyło ponad 35 000 zarejestrowanych przez Biuro biegu biegaczek i biegaczy.

Więcej…
 
X edycja „Biegaj z Opel Szpot” –oficjalne wyniki Rankingu szkół PDF Drukuj Email

Gimnazjum nr 22 w Poznaniu – najlepsze. 

Nieco ponad miesiąc po zakończeniu tegorocznej, dziesiątej edycji biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”, możemy podać oficjalne wyniki Rankingu szkół . Dlaczego dopiero teraz ? Ano dlatego, że kilka tygodni czekaliśmy na informacje o liczbie uczniów w szkołach, które zajęły w klasyfikacji generalnej pierwsze 10 miejsc. Zgodnie z Regulaminem bowiem trzy najmniej liczebne szkoły z czołowej 10-tki otrzymały dodatkowo odpowiednio 150, 100 i 50 punktów. Szkołami tymi są : Gimnazjum nr 22 w Poznaniu – 150 pkt, Gimnazjum nr 43 w Poznaniu – 100 pkt oraz Szkoła Podstawowa nr 23 w Poznaniu – 50 pkt. Nota bene te same trzy szkoły uzyskały dodatkowe punkty również przed rokiem.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 53