Szpot
Konkurs Miasteczka Samochodowego Szpot i Leroy Merlin Swarzędz rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Opel Mokka na weekend dla Ireny Grześkiewicz

Przez niemal 2 tygodnie, od 3 do 16 listopada b.r. w hipermarkecie budowlanym Leroy Merlin w Swarzędzu trwał konkurs, w którym nagrodą główną był ufundowany przez Miasteczko Samochodowe Szpot samochód marki Opel Mokka na weekend. Warunkiem udziału w zabawie było dokonanie zakupu w trakcie Dni Bohatera Domu o wartości minimum 200 złotych oraz ułożenie hasła konkursowego, rozpoczynającego się do słów „ Opel Mokka, to dla mnie ….”. Jedynym ograniczeniem, poza terminem trwania  konkursu, była liczba słów w haśle – maksimum dwadzieścia.

Więcej…
 
8. edycja biegów z cyklu Biegaj z Opel Szpot. PDF Drukuj Email

Zespół Szkół Salezjańskich ponownie najlepszy
Dziewięć biegów rozegranych od  stycznia do września 2014 roku, ponad 4 000 zarejestrowanych tylko w tym roku biegaczy, 59 szkół rywalizujących w Rankingu szkół i wreszcie nadszedł moment, na który wszystkie szkoły czekały. Ten moment  to uroczyste, oficjalne ogłoszenie wyników Rankingu. Tradycyjnie nastąpiło to w siedzibie zwycięskiej szkoły. Ponieważ w tegorocznej edycji okazał się nią Zespół Szkół Salezjańskich z Osiedla  Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu, to tam właśnie we wtorek                  4 listopada b.r. odbyła się Gala, podczas której ogłoszono oficjalne wyniki              i wręczone zostały nagrody.

Zgodnie z Regulaminem trzy najlepsze szkoły w Rankingu otrzymały ufundowane przez Organizatora – firmę Szpot - czeki na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 6 000 złotych. Zwycięzcy – Zespół Szkół Salezjańskich otrzymał czek wartości 3 000 złotych.  Zdobywcy miejsca drugiego – Gimnazjum nr 22 w Poznaniu czek na zakup sprzętu sportowego wartości 2 000 złotych, a II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu – za miejsce trzecie czek wartości 1 000 złotych.

Więcej…
 
Oficjalne wyniki Rankingu Szkół 8.edycji „Biegaj z Opel Szpot" PDF Drukuj Email

Zespół Szkół Salezjańskich ponownie najlepszy
Dokładnie w sobotę 27 września 2014 roku nad Maltą odbył się 74, a zarazem ostatni w tym roku otwarty bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Trzy dni później do dziesięciu szkół, które w Rankingu uplasowały się  na czołowych miejscach wystosowane zostało pismo, w którym Organizator – Firma Szpot - poprosił o podanie liczby uczniów w roku szkolnym 2013/2014 oraz  2014/2015. Zgodnie z Regulaminem bowiem trzy najmniej liczebne szkoły z czołowej dziesiątki otrzymują odpowiednio 150, 100- i 50 dodatkowych punktów.

Więcej…
 
74. bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Rekordowy finał

Było wszystko, czego oczekiwać można od finałowego biegu w ósmej edycji otwartych biegów z cyklu  „Biegaj z Opel Szpot” który odbył się w  sobotę 27 września 2014 roku sierpnia. Gdzie ? Oczywiście nad poznańską Maltą . Była bowiem wspaniała, słoneczna pogoda, niemal 1000 zawodników na starcie oraz mnóstwo ciekawych nagród.

Więcej…
 
74. otwarty bieg z cyklu Biegaj z Opel Szpot PDF Drukuj Email

To już naprawdę wielki finał

Za nami fantastyczny finał Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej, a przed nami, juz w najbliższą sobotę 27 września finał ósmej edycji biegów z cyklu "Biegaj z Opel Szpot". Biuro biegu będzie czynne przy hangarach nad poznańską Maltą, na mecie Toru Regatowego od godziny 9.30. Start nastąpi o godzinie 11-tej, a ceremonia zakończenia planowana jest na godzinę 11.50.

Będzie to bowiem ostatni w ósmej edycji bieg, a to oznacza, iż szkoły rywalizujące w Rankingu Szkół mają ostatnią szansę na zdobycie trzech premiowanych nagrodami czołowych miejsc. W listopadzie b.r. właśnie trzy najlepsze szkoły zostaną uhonorowane czekami na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 6 000 złotych.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 41