Szpot
Kameralnie, ale z mnóstwem nagród PDF Drukuj Email

72.bieg z cyklu  „Biegaj z Opel Szpot”

Nigdy nie podejmę się dyskusji z tezą mówiącą o tym, iż nie da się na całym świecie kupić jednej rzeczy – kwestii. Jest nią tradycja. Jak na dłoni widać było jakie ma one znaczenie oraz siłę w sobotę 19 lipca 2014 roku, kiedy to inaczej niż przez 70 miesięcy, a po raz drugi w ponad 7-letniej już historii otwartych biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” nastąpiła zmiana terminu ich rozgrywania. Z uwagi na poznański triathlon, który odbędzie się właśnie w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 26 lipca 2014 roku nad Maltą, zmuszeni byliśmy przełożyć o tydzień naszą imprezę. Efekt ? Kameralna grupa biegaczy licząca 50 osób przy średniej tegorocznej  wynoszącej 500 uczestników.  Nic to jednak nie zmieniło od strony przygotowań i realizacji imprezy. Była profesjonalna rozgrzewka poprowadzona przez Karolinę – instruktorkę fitness z Centrum Fitness „ATRIUM” w Swarzędzu, wspólny start, woda mineralna i przesmaczne jabłka na mecie.  Do grona partnerów 8. edycji biegów dołączył Merlin. pl – największy sklep internetowy w Polsce.

Więcej…
 
Uwaga ! Zmiana terminu 72. biegu PDF Drukuj Email

72.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”
Po raz drugi w ponad 7-letniej już historii otwartych biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” następuje zmiana terminu ich rozgrywania. Z uwagi na poznański triathlon, który odbędzie się właśnie w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 26 lipca 2014 roku nad Maltą, zmuszeni jesteśmy przełożyć o tydzień naszą imprezę. Wyjątkowo zatem 72.bieg odbędzie się w sobotę 19 lipca !!!. Biuro, start i meta zlokalizowane zostaną na mecie Toru Regatowego Malta, czyli przy hangarach. Pozostałe szczegóły pozostają bez zmian. Biuro będzie czynne od godziny 9.30 do 10.50, start poprzedzony rozgrzewką nastąpi o godzinie 11-tej, trasa do pokonania, to tradycyjnie jedno okrążenie Malty, a zatem 5 300 metrów. Bez zmian pozostaje także regulaminowy czas wynoszący 50 minut.

Więcej…
 
Emocje, edukacja i dużo radości PDF Drukuj Email

XXII Rodzinny Rajd Miasteczka Samochodowego Szpot

Ponad 50 załóg na starcie, licząca 55 kilometrów trasa, aż 22 zadania do wykonania, emocje, którymi można obdzielić największe imprezy sportowo – rekreacyjne, tak w skrócie wyglądał rozegrany w niedzielę, 29 czerwca 2014 roku XXII Rodzinny Rajd Samochodowy Miasteczka Samochodowego Szpot.

Więcej…
 
Wakacje na sportowo PDF Drukuj Email

71.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot „
Niebo było lekko zachmurzone, natomiast temperatura powietrza do biegania wręcz idealna. W takich warunkach rozegrany został w sobotę 28 czerwca 2014 roku 71. otwarty bieg nad poznańską Maltą z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Na sportowo wakacje letnie, a była to pierwsza ich sobota , zainaugurowało nieco ponad 200 osób.

Więcej…
 
Nagrody dla wszystkich załóg PDF Drukuj Email

XXII Rodzinny Rajd Miasteczka Samochodowego Szpot

Trwają zapisy do udziału w XXII Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Miasteczka Samochodowego  Szpot. Rajd odbędzie się w już najbliższą  niedzielę, 29 czerwca. Nowością będzie miejsce startu oraz duży fragment trasy poprowadzony przez najbardziej urokliwe miejsca gminy Kleszczewo. Otóż brama startowa pojawi po raz pierwszy w historii Rajdu w sąsiedztwie Gminnego Ośródka Kultury i Sportu w Kleszczewie ul. Poznańska 6 i stąd załogi uczestniczące w imprezie wyruszą na liczącą około 55 kilometrów trasę. Trasę najeżoną zadaniami, niespodziankami, konkursami,  próbami dla dorosłych i dla dzieci. Dodatkowym atutem może być np. numer rejestracyjny, którego wszystkie cyfry utworzą liczbę 22, albo obecność w załodze kogoś mającego właśnie 22 lata. Tradycyjnie każda załoga, która dojedzie w regulaminowym czasie 3 godzin do mety, otrzyma nagrodę rzeczową. Łączna wartość nagród wyniesie niemal 5 000 złotych. Warto zabrać ze sobą aparat fotograficzny i wykonać zdjęcia ciekawych miejsc lub obiektów na trasie. Najciekawsze prace będą  pokazane na specjalnej wystawie w kleszczewskim Ośrodku Kultury, a najlepsza otrzyma okolicznościowy puchar.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 39