Szpot
IX edycja „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Inauguracja – już w sobotę 31 stycznia

Tradycyjnie, jak zawsze od 8 lat, w ostatnią sobotę stycznia nad poznańską Maltą pojawią się setki biegaczy – uczestników otwartych biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Sobotnia , 31 bm impreza będzie 75-tą w historii i rozpoczniemy w ten sposób bieg do powitania na mecie w tym roku 30-tysięcznego zarejestrowanego w tych biegach uczestnika. Biuro, zlokalizowane przy mecie Toru regatowego Malta, czyli obok popularnych hangarów, czynne będzie od godziny 9.30, a start – także spod hangarów - nastąpi tradycyjnie o godzinie 11-tej . Start poprzedzony zostanie profesjonalną rozgrzewką poprowadzoną przez instruktora z Centrum Red Fitness. Dystans do pokonania, to jedno okrążenie wokół Jeziora Maltańskiego, czyli około 5 300 metrów, a regulaminowy czas wynosi do 50 minut.

Więcej…
 
4.bieg 10 km Szpot Swarzędz PDF Drukuj Email

Kia Picanto nagrodą główną

Takiego tempa  można było się spodziewać już w momencie uruchomienia  zapisów do jednej z największych imprez biegowych 2015 roku w Wielkopolsce - 4.biegu 10 km Szpot Swarzędz. W półtora tygodnia od godziny ZERO ( adres strony www.biegi.szpot.pl ) na liście startowej przekroczony został pierwszy tysiąc uczestników. Co to oznacza ? Ano być może jeszcze tylko kilka tygodni i limit 4 000 biegaczy  zostanie wypełniony. Apelujemy zatem, by z podjęciem               – skądinąd bardzo trafnej - decyzji o udziale w swarzędzkiej 10-tce nie zwlekać. Tym bardziej, że do 31 marca wpisowe wynosi 45 złotych, a od 1 kwietnia ( o ile będą jeszcze wolne miejsca ) wzrośnie do 60 złotych.

Więcej…
 
Konkurs Miasteczka Samochodowego Szpot i Leroy Merlin Swarzędz rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Opel Mokka na weekend dla Ireny Grześkiewicz

Przez niemal 2 tygodnie, od 3 do 16 listopada b.r. w hipermarkecie budowlanym Leroy Merlin w Swarzędzu trwał konkurs, w którym nagrodą główną był ufundowany przez Miasteczko Samochodowe Szpot samochód marki Opel Mokka na weekend. Warunkiem udziału w zabawie było dokonanie zakupu w trakcie Dni Bohatera Domu o wartości minimum 200 złotych oraz ułożenie hasła konkursowego, rozpoczynającego się do słów „ Opel Mokka, to dla mnie ….”. Jedynym ograniczeniem, poza terminem trwania  konkursu, była liczba słów w haśle – maksimum dwadzieścia.

Więcej…
 
8. edycja biegów z cyklu Biegaj z Opel Szpot. PDF Drukuj Email

Zespół Szkół Salezjańskich ponownie najlepszy
Dziewięć biegów rozegranych od  stycznia do września 2014 roku, ponad 4 000 zarejestrowanych tylko w tym roku biegaczy, 59 szkół rywalizujących w Rankingu szkół i wreszcie nadszedł moment, na który wszystkie szkoły czekały. Ten moment  to uroczyste, oficjalne ogłoszenie wyników Rankingu. Tradycyjnie nastąpiło to w siedzibie zwycięskiej szkoły. Ponieważ w tegorocznej edycji okazał się nią Zespół Szkół Salezjańskich z Osiedla  Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu, to tam właśnie we wtorek                  4 listopada b.r. odbyła się Gala, podczas której ogłoszono oficjalne wyniki              i wręczone zostały nagrody.

Zgodnie z Regulaminem trzy najlepsze szkoły w Rankingu otrzymały ufundowane przez Organizatora – firmę Szpot - czeki na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 6 000 złotych. Zwycięzcy – Zespół Szkół Salezjańskich otrzymał czek wartości 3 000 złotych.  Zdobywcy miejsca drugiego – Gimnazjum nr 22 w Poznaniu czek na zakup sprzętu sportowego wartości 2 000 złotych, a II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu – za miejsce trzecie czek wartości 1 000 złotych.

Więcej…
 
Oficjalne wyniki Rankingu Szkół 8.edycji „Biegaj z Opel Szpot" PDF Drukuj Email

Zespół Szkół Salezjańskich ponownie najlepszy
Dokładnie w sobotę 27 września 2014 roku nad Maltą odbył się 74, a zarazem ostatni w tym roku otwarty bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Trzy dni później do dziesięciu szkół, które w Rankingu uplasowały się  na czołowych miejscach wystosowane zostało pismo, w którym Organizator – Firma Szpot - poprosił o podanie liczby uczniów w roku szkolnym 2013/2014 oraz  2014/2015. Zgodnie z Regulaminem bowiem trzy najmniej liczebne szkoły z czołowej dziesiątki otrzymują odpowiednio 150, 100- i 50 dodatkowych punktów.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 41