Szpot
4.bieg 10 km Szpot Swarzędz PDF Drukuj Email

Nagrody główne wręczone

Ostatnim akordem  4.biegu 10 km Szpot Swarzędz, który przypomnijmy z udziałem ponad 3 700 biegaczek i biegaczy odbył się 10 maja 2015 roku, było uroczyste wręczenie nagród głównych wylosowanych spośród kuponów wypełnionych przez wszystkich uczestników biegu. W piątek 22 maja w salonie Romet Szpot Pan Grzegorz  Kowalczuk z Tuczna k/Wałcza odebrał skuter Romet Premium 727. Natomiast w salonie Kia Szpot Pani Janina Rosińska z Pabianic , weteranka polskich biegów długodystansowych, odebrała nagrodę główną  – samochód Kia Picanto.

Więcej…
 
XXIII Rodzinny Rajd Samochodowy Miasteczka Samochodowego Szpot PDF Drukuj Email

Nagrody dla wszystkich załóg

Tradycyjnie w ramach obchodów Dni Swarzędza, w tym roku w  niedzielę28 czerwca, odbędzie się już XXIII Rodzinny Rajd Samochodowy Miasteczka Samochodowego Szpot. Zapisy przyjmowane są w salonach przy ulicach Kaliskiej 2 na poznańskich Ratajach oraz w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 174 i 191. Wpisowe od załogi wynosi 30 złotych. W imprezie mogą startować samochody osobowe wszystkich marek.

Więcej…
 
4.bieg 10 km Szpot Swarzędz PDF Drukuj Email

Rekordowy bieg w Swarzędzu

Fantastyczna pogoda towarzyszyła  biegaczom uczestniczącym w 4.biegu 10 km Szpot Swarzędz, który odbył się w niedzielę 10 maja 2015 roku w Swarzędzu. Było zatem i kolorowo i  rekordowo pod wieloma względami. Na starcie bowiem pojawiło się ponad 3 700 zawodniczek i zawodników z Polski, Kenii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych.

Punktualnie o godzinie 10.30  wystrzał z armaty Bractwa Kurkowego dał sygnał do startu. Bieg główny poprzedzony został biegiem VIP-ów w którym wystartowali reprezentanci Parlamentu RP, władz wojewódzkich, Starostwa Powiatowego, trzej burmistrzowie Swarzędza, przedsiębiorcy.

Więcej…
 
78.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Do tysiąca zabrakło 127 osób

Powiadają,  że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie inaczej jest z rosnącą ciągle frekwencją w otwartych biegach nad Maltą z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Skoro średnia z trzech tegorocznych biegów wynosiła po biegu marcowym ponad 500 biegaczy, za oknami zrobiło się w weekend 25-26 kwietnia b.r. ciepło, a zatem i frekwencja poszła w górę. Mimo, iż nikt się nie zakładał się o to, czy na starcie 78.biegu rozegranego 25 kwietnia nad Maltą pojawi się okrągły 1000 biegaczy, ale nadzieje, nie ukrywam, były.  No cóż, zabrakło, ale tylko 127 osób, co oznacza, że na trasę liczącą 5 300 metrów wybiegło dokładnie 873 osób. To także tegoroczny rekord i w szybkim tempie zbliżamy się do 30-tysięcznego zarejestrowanego prze Biuro biegu zawodnika.

Więcej…
 
78.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Będzie okrągły tysiąc na starcie ?

Powiadają,  że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie inaczej jest z rosnącą ciągle frekwencją w otwartych biegach nad Maltą z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Skoro średnia z trzech tegorocznych biegów wynosi ponad 500 biegaczy, za oknami robi się coraz cieplej, a zatem i frekwencja będzie zapewne mocno szła w górę. Ciekawe, czy w czwartym tegorocznym , a 78 w ogóle biegu,  na starcie pojawi się okrągły 1000 biegaczy ? Szanse są ogromne, bowiem dołączą do grona uczestników wraz z Rodzicami uczniowie Zespołu Szkół Społecznych nr 2 Poznaniu, którzy na sportowo , czyli biegowo chcą uczcić Jubileusz 25-lecia szkoły.                                                                                                                   Zapraszamy zatem serdecznie w  najbliższą sobotę, 25 kwietnia nad poznańską Maltę, na 78.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Tradycyjnie przed startem odbędzie się profesjonalna rozgrzewka poprowadzona przez instruktorów Centrum Fitness „Red Fitness”. Trasa licząca 5 300 metrów oraz limit czasowy 50 minut pozostają bez zmian.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 43