Szpot
Oficjalne wyniki Rankingu Szkół 8.edycji „Biegaj z Opel Szpot" PDF Drukuj Email

Zespół Szkół Salezjańskich ponownie najlepszy
Dokładnie w sobotę 27 września 2014 roku nad Maltą odbył się 74, a zarazem ostatni w tym roku otwarty bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Trzy dni później do dziesięciu szkół, które w Rankingu uplasowały się  na czołowych miejscach wystosowane zostało pismo, w którym Organizator – Firma Szpot - poprosił o podanie liczby uczniów w roku szkolnym 2013/2014 oraz  2014/2015. Zgodnie z Regulaminem bowiem trzy najmniej liczebne szkoły z czołowej dziesiątki otrzymują odpowiednio 150, 100- i 50 dodatkowych punktów.

Więcej…
 
74. bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Rekordowy finał

Było wszystko, czego oczekiwać można od finałowego biegu w ósmej edycji otwartych biegów z cyklu  „Biegaj z Opel Szpot” który odbył się w  sobotę 27 września 2014 roku sierpnia. Gdzie ? Oczywiście nad poznańską Maltą . Była bowiem wspaniała, słoneczna pogoda, niemal 1000 zawodników na starcie oraz mnóstwo ciekawych nagród.

Więcej…
 
74. otwarty bieg z cyklu Biegaj z Opel Szpot PDF Drukuj Email

To już naprawdę wielki finał

Za nami fantastyczny finał Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej, a przed nami, juz w najbliższą sobotę 27 września finał ósmej edycji biegów z cyklu "Biegaj z Opel Szpot". Biuro biegu będzie czynne przy hangarach nad poznańską Maltą, na mecie Toru Regatowego od godziny 9.30. Start nastąpi o godzinie 11-tej, a ceremonia zakończenia planowana jest na godzinę 11.50.

Będzie to bowiem ostatni w ósmej edycji bieg, a to oznacza, iż szkoły rywalizujące w Rankingu Szkół mają ostatnią szansę na zdobycie trzech premiowanych nagrodami czołowych miejsc. W listopadzie b.r. właśnie trzy najlepsze szkoły zostaną uhonorowane czekami na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 6 000 złotych.

Więcej…
 
Najważniejszy weekend w roku PDF Drukuj Email

Święta, Sylwester, wakacje, urodziny czy dowolny jubileusz tylko wówczas są naprawdę udane, kiedy bezpiecznie dotrzemy z domu do celu i bezpiecznie do domu powrócimy. Bezpieczeństwo - miedzy innymi na drogach - jest bowiem najważniejsze. Wkrótce, a dokładnie w sobotę 13 września przypada Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Jak ważna jest pomoc w pierwszych kilku czy kilkunastu minutach po wypadku, wiemy teoretycznie wszyscy. Teoretycznie. A w praktyce ?

Więcej…
 
To nic, że jeszcze były wakacje… PDF Drukuj Email

73.bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”

… chciałoby się powiedzieć widząc 200 osób na starcie 73. otwartego biegu z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” który odbył się w ostatnią sobotę tegorocznych wakacji, czyli 30 sierpnia. Gdzie ? Oczywiście nad poznańską Maltą . W ten oto sposób na sportowo rozpoczęliśmy tegoroczne wakacje i na sportowo je zakończyliśmy.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 40