Szpot
82-bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

„Biegowa” ostatnia sobota wakacji

Tradycyjnie ostatnia sobota miesiąca, a zatem w sierpniu także ostatnia sobota wakacji letnich 2015, czyli 29 sierpnia, to dzień rozegrania kolejnego, 82. już otwartego biegu z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Tym razem Biuro biegu, start i meta będą się znajdowały przy Amfiteatrze, czyli w pobliżu Hotelu Park. Dystans do pokonania wynosić będzie 5 300 metrów, a limit czasu do 50 minut.

Start poprzedzony zostanie profesjonalną rozgrzewką przeprowadzoną przez instruktora z  „Red Fitness” i punktualnie o godzinie 11-tej biegacze  wyruszą na  trasę. Przypomnijmy, że liczba uczestników biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”  po zakończeniu 81 imprez wynosi dokładnie 30 398 osób, czyli średnio w każdym z biegów uczestniczyło 375 biegaczek i biegaczy.

Więcej…
 
Talenty szlifują formę PDF Drukuj Email

Zbiórkę wyznaczono w poniedziałek 17 sierpnia 2015 roku o godzinie 8 rano przed Szkołą Podstawową nr 4 w Swarzędzu. Stamtąd po kilkunastu minutach niezbędnych na załadunek bagaży trzy samochody wyruszyły wraz z pasażerami do Kudowy Zdrój. To miasto bowiem od 17 do 25 sierpnia jest bazą  grupy uzdolnionych muzycznie uczniów swarzędzkiej „czwórki”, którzy pod kierownictwem Jerzego Kota  odbywają po dwie próby dziennie podczas obozu dla muzycznie uzdolnionych dzieci.

Więcej…
 
81-ty bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Środek wakacji zdecydowanie na sportowo !!!
Idealnie w samym środku wakacji letnich, w sobotę 1 sierpnia nad poznańską Maltą odbył się 81-wszy bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Termin  nietypowy, bo to nie ostatnia sobota miesiąca, ale wynikający z nałożenia się na siebie dwóch imprez, czyli poznańskiego triathlonu oraz „Biegaj z Opel Szpot” właśnie. Tylko dlatego impreza została przeniesiona na 1 sierpnia. Tym razem biuro, start i meta  zlokalizowane były  obok Amfiteatru. Start poprzedzony został profesjonalną rozgrzewką przeprowadzoną przez instruktora z  „Red Fitness” i punktualnie o godzinie 11-tej dokładnie 132 osoby  wyruszyły na            5-kilometrową trasę. Jak na środek wakacji frekwencja bardzo przyzwoita. Liczba uczestników biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” wynosi  aktualnie dokładnie 30 398.

Więcej…
 
Nasz Mistrz Polski PDF Drukuj Email

Podczas rozegranych w dniach 25-26 lipca 2015 roku w Poznaniu zawodów Enea Triathlon odbyły się także Mistrzostwa Polski Juniorów na dystansie   sprinterskim, czyli  750 metrów w wodzie, 20 km na rowerze oraz 5 km biegu. Miło nam jest poinformować, że na najwyższym stopniu podium stanął reprezentant  klubu UAM Szpot  Poznań – Jacek Krawczyk. Cały dystans pokonał w czasie 1:01:12 wyprzedzając drugiego na mecie Michała Oliwę aż o 27 sekund.

Więcej…
 
81-ty bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Środek wakacji na sportowo !!!

Idealnie w samym środku wakacji letnich, w sobotę 1 sierpnia nad poznańską Maltą odbędzie się 81-wszy bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Termin  nietypowy, bo to nie ostatnia sobota miesiąca, ale wynikający z nałożenia się na siebie dwóch imprez, czyli poznańskiego triathlonu oraz „Biegaj z Opel Szpot” właśnie. Tylko dlatego impreza została przeniesiona na 1 sierpnia. Tym razem biuro, start i meta  zlokalizowane będą  obok Amfiteatru. Start poprzedzony zostanie profesjonalną rozgrzewką przeprowadzoną przez instruktora z  „Red Fitness” i punktualnie o godzinie 11-tej biegacze wyruszą na 5-kilometrową trasę. Liczba uczestników biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” wynosi  aktualnie dokładnie 30°266.

Zgodnie z Regulaminem „Paszportu biegacza” pierwsza setka uczestników imprezy, która zdobędzie siódmy stempel w Paszporcie otrzyma specjalne plecaki z logo imprezy oraz Partnerów.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 45