Szpot
Gala 9.edycji „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Zgodnie z tradycją w siedzibie zwycięskiej szkoły odbywa się zawsze w listopadzie Gala będąca ostatnim akordem kolejnej edycji biegów z cyklu „Biegaj  z Opel Szpot”. W czwartek 19 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Salezjańskich na poznańskich Ratajach odbyła się Gala 9.edycji biegów. Po raz kolejny bowiem zwyciężyli w Rankingu szkół właśnie Salezjanie. Na miejscu drugim znalazło się II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu a na miejscu trzecim  Gimnazjum nr 43 w Poznaniu. Ogółem w Rankingu sklasyfikowanych zostało 59 szkół

Więcej…
 
Na wszystkich drogach galaktyczna supernowa PDF Drukuj Email

Dokładnie tak brzmi hasło ułożone przez p. Macieja Kubiaka ze Środy Wielkopolskiej, które zwyciężyło w naszym konkursie. Konkursie zorganizowanym z okazji premiery Nowego Opla Astra w dniach 6 – 8 listopada w salonach naszej firmy. Laureat w pokonanym polu pozostawił  kilkudziesięciu  innych uczestników zabawy i 3-osobowe Jury nie miało żadnych wątpliwości we wskazaniu właśnie tego, najciekawszego hasła.

Panu Maciejowi gratulujemy i życzymy wspaniałych wrażeń podczas weekendu  z Nową  Astrą, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wspólną zabawę.

 
Opony zimowe – temat jak najbardziej na czasie PDF Drukuj Email

Zakup – wymiana – przechowanie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - zakupu, wymiany i przechowania opon . Oferujemy szeroki wybór opon zimowych uznanych producentów w konkurencyjnych cenach, usługę wymiany oraz nowość w naszej ofercie, czyli przechowanie opon w nowym, specjalnie do tego celu przeznaczonym magazynie przez  sezon zimowy/ letni.

Konkurencyjne ceny ( przechowanie kompletu opon lub kół  kosztuje tylko 50 złotych za sezon zimowy/letni ), profesjonalna obsługa, bardzo duży wybór - to nasze atuty.

Zapraszamy – Swarzędz ul. Wrzesińska 19, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 19.00, soboty 7.00 – 15.00. Kontakt telefoniczny 61 65 44 317 lub 320, e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . . Poznań ul. Kaliska 2, telefony  61 668 35 00 i 09, e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nie daj się zaskoczyć zimie . Zapraszamy !

 
Premiera roku 2015! PDF Drukuj Email

Zapraszamy serdecznie  na premierowy pokaz najnowszego Opla Astra piątej generacji oraz wiele towarzyszących temu wydarzeniu atrakcji. Będzie nam miło gościć Państwa  w obydwu naszych salonach - w  Poznaniu przy ul. Kaliskiej 2  oraz Swarzędzu ul. Wrzesińska 191 - w najbliższy piątek  w godzinach 9 – 18-ta oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 9 – 15.
Wśród atrakcji premiery nowej Astry  znajdą się:
- specjalne rabaty do 3 000 złotych
- jazdy testowe
- konkurs, w którym do wygrania będzie Astra V na weekend
- wykwintne przekąski
- powitalna lampka szampana
- prezent dla każdego z odwiedzających nasze salony
- okolicznościowe kotyliony
- breloki Swarovskiego dla tych z Państwa , którzy zdecydują się na złożenie zamówienia
Oczekujemy na Państwa w naszych salonach już w najbliższy weekend. To może być premiera Roku 2015 !
Do zobaczenia.

 
X edycja biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Ranking szkół rozstrzygnięty

Niemal dokładnie w miesiąc po zakończeniu tegorocznej, dziewiątej edycji biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”, możemy podać oficjalne wyniki Rankingu szkół . Dlaczego dopiero teraz ? Ano dlatego, że ponad 3 tygodnie czekaliśmy na informacje o liczbie uczniów w szkołach, które zajęły w klasyfikacji generalnej pierwsze 10 miejsc. Zgodnie z Regulaminem bowiem trzy najmniej liczebne szkoły z czołowej 10-tki otrzymały dodatkowo odpowiednio 150, 100 i 50 punktów. Szkołami tymi są : Gimnazjum nr 22 w Poznaniu – 150 pkt, Gimnazjum nr 43 w Poznaniu – 100 pkt  oraz Szkoła Podstawowa nr 23 w Poznaniu – 50 pkt.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 47