Szpot
Konkurs Kia Szpot i Leroy Swarzędz - rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Natalia Zielińska laureatką nagrody głównej


Ponad 2 tygodnie listopada 2016 roku z okazji „Dni Bohatera Domu” trwał konkurs zorganizowany przez markę Kia firmy Szpot oraz Leroy Merlin Swarzędz. By wziąć w nim udział należało odwiedzić Leroy Merlin w Swarzędzu, dokonać zakupu za minimum 100 złotych oraz ułożyć hasło promujące model Kia Rio.

Więcej…
 
Gala X edycji „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Gimnazjum nr 22 w Poznaniu - zwycięzcą Rankingu szkół


Dziewięć biegów nad poznańską Maltą, ponad 4 100 zarejestrowanych uczestników, ponad 250 nagród, wręczonych dziesięć okolicznościowych medali, 69 szkól zarejestrowanych w Rankingu – oto w telegraficznym skrócie podsumowanie tegorocznej, jubileuszowej X-tej edycji otwartych biegów nad poznańską Maltą z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Natomiast w 92. rozegranych od stycznia 2007 roku biegach uczestniczyło ponad 35 000 zarejestrowanych przez Biuro biegu biegaczek i biegaczy.

Więcej…
 
X edycja „Biegaj z Opel Szpot” –oficjalne wyniki Rankingu szkół PDF Drukuj Email

Gimnazjum nr 22 w Poznaniu – najlepsze. 

Nieco ponad miesiąc po zakończeniu tegorocznej, dziesiątej edycji biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”, możemy podać oficjalne wyniki Rankingu szkół . Dlaczego dopiero teraz ? Ano dlatego, że kilka tygodni czekaliśmy na informacje o liczbie uczniów w szkołach, które zajęły w klasyfikacji generalnej pierwsze 10 miejsc. Zgodnie z Regulaminem bowiem trzy najmniej liczebne szkoły z czołowej 10-tki otrzymały dodatkowo odpowiednio 150, 100 i 50 punktów. Szkołami tymi są : Gimnazjum nr 22 w Poznaniu – 150 pkt, Gimnazjum nr 43 w Poznaniu – 100 pkt oraz Szkoła Podstawowa nr 23 w Poznaniu – 50 pkt. Nota bene te same trzy szkoły uzyskały dodatkowe punkty również przed rokiem.

Więcej…
 
Nagroda pojechała na Śródkę PDF Drukuj Email

Reakcja na wiadomość o wygranej w konkursie Motoporad była standardowa. Hm, naprawdę ? Ale ja już o tym, że wysyłałam odpowiedź na pytanie konkursowe zapomniałam - powiedziała Elżbieta Janiak, mieszkanka poznańskiej Śródki w trakcie rozmowy telefonicznej z niżej podpisanym. Właśnie p. Ela jako pierwsza prawidłowo odpowiedziała na pytanie o spalanie Suzuki Baleno Hybrid na dystansie 100 km. Przypomnijmy, prawidłowa odpowiedź brzmi – 4 litry na 100 km.

Więcej…
 
Trzy, dwa, jeden ... START !!! PDF Drukuj Email
Tylko godziny dzielą nas od pierwszych chwil oficjalnej premiery w naszych salonach Nowej Mokki X oraz Nowej Zafiry. Samochody czekają już na spragnionych wrażeń z jazd testowych, murawa "boiska" została wyposażona w bramkę, specjalny taryfikator celności oraz piłkę. Na wszystkich czekają słodkie niespodzianki, nagrody i... ta jedna wymarzona - wyjazd na mecz Borusii Dortmund połączony ze spotkaniem z Łukaszem Piszczkiem. Zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu i Swarzędzu w piątek 21 bm w godzinach 9.00 - 18.00, w sobotę 22 bm od 9.00 - 15.00 i w niedziele 23 bm od 10-tej do 15-tej.
Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 52